Mini Uniwersytet Zdrowego Stylu Życia
 

Obóz szkoleniowy dla Liderów - Złoty Stok 2011
W dniach od 29 stycznia do 5 lutego 2011r. po raz trzeci i niestety ostatni Złoty Stok gościł młodzież z Nekli, Zasutowa i Targowej Górki w ramach projektu "Nekla na Start". Tym razem w głównej roli wystąpili gimnazjaliści- kolejni kandydaci na Liderów sportowych, których głównym zadaniem będzie w przyszłości działanie na rzecz wzrostu aktywności fizycznej w naszej gminie. Tradycyjnie też gościliśmy i korzystaliśmy z pomocy młodych Norwegów, którzy na co dzień w swoich miejscach zamieszkania zajmują się właśnie sportowym wolontariatem.

Czytaj więcej...

Miejsce: Złoty Stok Termin: 16 - 23.01.10. Cel podróży: obóz szkoleniowy dla liderów sportowych w ramach projektu "Nekla na start!"
Już po raz drugi odbył się zimowy obóz szkoleniowy dla młodych liderów sportowych. Uczestnicy obozu to uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z miejscowości Nekla, Targowa Górka i Zasutowo, którzy chcieliby w przyszłości stać się liderami działającymi na rzecz rozwoju aktywności fizycznej w naszej gminie. Dodatkowo gościliśmy troje studentów z Norwegii, którzy na co dzień działają jako wolontariusze w partnerskiej organizacji sportowej Akershus Idrettskrets.

Czytaj więcej...

Nekla wystartowała w Złotym Stoku
W dniach 21-28 lutego przebywaliśmy na obozie w Złotym Stoku zorganizowanym w ramach programu "Nekla na start". Oprócz grupy 32 Polaków uczestniczyli w nim także Norwedzy - trzy dziewczyny, jeden chłopak i ich opiekun. Odebraliśmy ich z lotniska we Wrocławiu i dalej razem kontunuowaliśmy podróż. Na miejsce przybyliśmy w godzinach nocnych...

Czytaj więcej...

Program Mini Uniwersytetu Zdrowego Stylu Życia - Złoty Stok 2009 
21-28.02.09

Czytaj więcej...

Ostatnia modyfikacja strony: