Liga tenisa stołowego

PODSUMOWANIE TURNIEJU O PUCHAR MISTRZA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM
DLA KLAS I-III  i IV-VI  DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW  SZKOŁY PODSTAWOWEJ
W ZASUTOWIE

W piątek  4 marca odbyło się podsumowanie TURNIEJU O PUCHAR MISTRZA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM DLA KLAS IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ZASUTOWIE. Polegał on na tym, że składał się on  z kilku rund (małych zawodów), na których odbywała się gra systemem "każdy z każdym"  po jednym secie z dwupunktową przewagą. Gra odbywała się według przepisów tenisa stołowego. Po każdej rundzie każdy z uczestników otrzymywał punkty od 1-15 w zależności o zajętego miejsca.
W zawodach brało udział 11 dziewczynek i 8 chłopców. W śród dziewcząt najlepsza okazała się Sandra Gromadzińska z klasy IV szkoły Podstawowej. Sandra nie  opuściła żadnego spotkania i dzięki temu uplasowała się na pierwszym miejscu zdobywając największą liczbę punktów. Na drugim miejscu uplasowała się Karolina Gewond, a  III miejsce zajęła Monika Adamska.
W śród chłopców zwyciężył Bartosz Juszczak, II miejsce zajął Filip Kiczka ,a na  III miejscu uplasował się Mikołaj Zielonka. Zwycięzcy w każdej kategorii otrzymali puchary pamiątkowe. Dzieci, które zajęły II i III miejsce otrzymały medale, natomiast wszystkie dzieci otrzymały dyplomy pamiątkowe.
Rozgrywki   odbyły się w ramach programu "Nekla na Start".