NEKLA NA START - http://www.nastart.nekla.pl
Ostatnia modyfikacja strony http://www.nastart.nekla.pl/pages/igrzyska_001.php : 2011-04-13 09:06:32.
 

IGRZYSKA SPORTOWE

W dniu 25 wrze郾ia b.r. na boiskach przy Zespole Szk馧 w Nekli odby造 si Igrzyska Sportowe M這dzie篡 Szkolnej Gminy Nekla. Zawody zosta造 przeprowadzone w ramach projektu "NEKLA NA START". W imprezie uczestniczy這 ok.120 ch這pc闚 i dziewcz徠 z Nekli, Targowej G鏎ki i Zasutowa. Uczniowie szk馧 podstawowych brali udzia w biegu na 60 metr闚, rzucie pi貫czk palantow, skoku w dal, biegu na jedno okr捫enie, biegu sztafetowym oraz grach zespo這wych: pi販e no積ej ch這pc闚 i ringo dziewcz徠. Gimnazjali軼i natomiast rywalizowali w biegu na 100 metr闚, 1000 metr闚, skoku w dal, rzucie pi趾 lekarsk, biegu na jedno okr捫enie, w biegu sztafetowy oraz ringo.Uczniowie bardzo aktywnie i z du篡m zaanga穎waniem brali udzia w poszczeg鏊nych konkurencjacha rywalizacja pomimo wielu emocji przebiega豉 w duchu "fair-play". Na zako鎍zenie wszyscy zwyci瞛cy mieli okazj stan望 na podium i odebra pami徠kowe medale i dyplomy. Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego: Ma貪orzata Strzy瞠wska, Magdalena Najtkowska, Lidia P這鎍zak, Agnieszka Kmieciak, Joanna Kozielska, Piotr Michalak, Dariusz Nikodem oraz Mateusz Jackowski. W przeprowadzeniu zawod闚 pomagali Liderzy sportowi: Magdalena Adamczyk, Ma貪orzata Waliszka, Magdalena Urbaniak, Filip Strzy瞠wski i Patryk Wachowiak.
Oto szczeg馧owe wyniki:


Szko豉 Podstawowa

60 m ch.
1.Drop Jakub 8,87s N
2.Ciesielski Mateusz 9,21 s N
3.Zacholski Dawid 9,47s TG
60 m dz.
1.Dopiera豉 Maja 9,45s N
Pankros Karolina 9,45s TG
2.J騧wiak Weronika 9,78s N
3.Komisarek Ola 10,03 TG
pi趾a palantowa ch.
1.Drop Jakub 57.60m N
2.Urbaniak Mateusz 45.20m Z
3.Borkowski Wojtek 43.10m N
pi趾a palantowa dz.
1.Bandosz Ola 34.30m N
2.Olejniczak Marta 34.10m N
3.Pankros Karolina 32.70m TG
1 okr捫enie ch.
1.Kowalewski Maciej 42.87s N
2.Zacholski Dawid 44.16s TG
3.Idczak Filip 45.21s N
1 okr捫enie dz.
1.Wilczy雟ka Julia 45.30s N
2.J騧wiak Weronika 46.39s N
3.Matysiak Weronika 48.80s TG
w dal ch.
1.Idczak Filip 393cm N
2.Dziuba Olgierd 390cm N
3.Kiczka Filip 380cm Z
w dal dz.
1.Dopiera豉 Maja 383cm N
2.Olejniczak Marta 380cm N
3.Walkowska Agata 342cm Z
sztafeta dz.
1.Nekla - Bandosz Ola, Izydorczyk Magda, Januchowska Agata,Wilczy雟ka Julia - 1.29.55
2.Targowa G鏎ka - Matysiak Weronika, Nowak Marlena, Komisarek Ola, Pankros Karolina - 1.30.79
3.Zasutowo -Rembowicz Paulina, 鑿ikli雟ka Julita, Walkowska Agata, J騧wiak Julianna - 1.38.11
sztafety ch.
1.Nekla- Kowalewski Maciej, Ciesielski Mateusz, Dziuba Olgierd, Drop Jakub-1.23.21
2.Targowa G鏎ka- Andrzejewski Szymon, Zielniewicz Micha, Kwiatkowski Dawid, Zacholski Dawid- 1.31.06
3.Zasutowo - Urbaniak Mateusz, Kiczka Filip, Pazdrowski Hubert, Juszczak Bartek- 1.32.34
ringo dz.
1.Nekla -Fronczak Beata, Begier Klaudia, Dopiera豉 Maja, Bandosz Ola
2. Targowa G鏎ka - Pankros Karolina, Komisarek Ola, Resermat Edyta
3. Zasutowo - Rembowicz Paulina, 鑿ikli雟ka Julita, Walkowska Agata, J騧wiak Julianna, Walkowska Monika
pi趾a no積a
1.Nekla - Jakub Drop, Jakub Brzychcy, Hubert Wojciechowski, Filip Idczak, Tomasz
Rudnicki, Mateusz Ciesielski, Olgierd Dziuba, Kamil Maciaszczyk, Maciej
Kowalewski , Bartosz G逝szak, Patryk D瑿ski, Piotr Kubiak.
2.Targowa G鏎ka - Zacholski Dawid, Andrzejewski Szymon, Lesi雟ki Norbert, Kwiatkowski Dawid, Wojkiewicz Dawid, Jaszczak Radek, Zielniewicz Micha
3.Zasutowo - Urbaniak Mateusz, Kiczka Filip, Pazdrowski Hubert, Juszczak Bartek, 安ierczy雟ki Kamil, Tabaka Pawe, Zielonka Miko豉j

 

GIMNAZJUM
100m ch.
1.Stachowiak Maciej 13.40 N
2.Pluci雟ki Rafa 13.43 TG
3.Graczyk Pawe 13.53 N
100m dz.
1.Nikodem Julia 15.87 TG
2.Gromadzi雟ka Joanna 16.03 Z
3.Wsolak Wioletta 16.21 N
w dal ch.
1.Sendecki Marcin 510cm Z
2.Matysiak Dawid 486cm TG
3.Graczyk Pawe 475cm N

w dal dz.
1.Nikodem Julia 410cm TG
2.Kowalczyk Magda 405cm N
3.Wsolak Wioletta 385 N
pi趾a lekarska ch.- 4kg
1.Kosecki Krystian 10,20m N
2.Paczy雟ki Daniel 9.30m Z
3.J璠rzejczak Dawid 9m N
pi趾a lekarska dz. - 3kg
1.Nowecka Magda 8.20m TG
2.Kowalczyk Magda 7.90m N
3.Buszka Joanna 7.90m N
1 okr捫enie ch.
1.Kosecki Krystian 36.21s N
2.Sendecki Marcin 38.20s Z
3.Wr鏏el Krzysztof 38.60s N
1okr捫enie dz.
1.Myszker Ewa 44.53s TG
2.Juszczak Paulina 47.86s Z
3.Urbaniak Magda 48.30s N
1000m ch.
1.Pluci雟ki Rafa 3.22.0 TG
2.Izydorczyk Maciej 3.23.3 N
3.Kubiaczyk Karol 3.36.38 N
sztafeta ch.
1.Nekla- Wawrzyniak, Grygiel, Ca豉, J璠rzejczak Dawid-1.16.11
2.Targowa G鏎ka- Matysiak Dawid, Rutkowski Maciej, Targosz Mietek, Zielniewicz Miko豉j- 1.17.21
sztafeta dz.
1.Targowa G鏎ka- Nikodem Julia, Zacholska Jagoda, Wawrzyniak Anna, Myszker Ewa- 1.25.0
2. Nekla- Michalak Monika, Kmieciak Kamila, Adamczyk Ania, Buszka Joanna- 1.26.5
ringo
1.Nekla- Kubiak Paulina, Waliszka Ma貪osia, Frankowska Agata
2.Targowa G鏎ka- Wawrzyniak Anna, Nikodem Julia, Wi郾iewska J
3.Zasutowo- Gromadzi雟ka Joanna, Kirkiewicz Beata, Gutomska Krystyna